Київ ужгород – Киев – Ужгород: официальное расписание поездов на 2018-2019 год, стоимость билета, заказ железнодорожных билетов на поезд. Купить онлайн жд билеты Киев

розклад поїздів на 2018/2019 рік

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Інформація про розклад поїздів Київ – Ужгород:

Розклад поїздів Київ Ужгород на поточний момент містить 9 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 59 хв, а кількість зупинок по даному маршруті – 10. Потяги, що курсують за напрямком Київ Ужгород найчастіше зупиняються на станціях Фастів-1, Хмельницький, Тернопіль-Пас., Козятин-1, Вінниця, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 16.42 зі станції Київ-Пас., в кінцевий же пункт Ужгород прибувають вони відповідно о 08.44 за місцевим часом. Велика кількість складів в розкладі Київ Ужгород свідчить про те, що даний напрямок користується попитом серед пасажирів. Розклад поїздів Київ – Ужгород складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Київ – Ужгород можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Поїзди далекого прямування

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Київ -Ужгород можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах – місцевий .

Додаткові опції для маршруту Київ — Ужгород

poizdato.net

КИЇВ >> УЖГОРОД – Розклад поїздів і залізничні квитки

Нічого не знайдено!

>>


13 КИЇВ >> КОШИЦЕ 25/04 – 7/12/2018 ЩОДЕННО, КРІМ 10-19/09/2018 16:42
КИЇВ
08:44
УЖГОРОД
16:02
13 КИЇВ >> КОШИЦЕ 16-19/09/2018 ЩОДЕННО 16:42
КИЇВ
08:44
УЖГОРОД
16:02
13 КИЇВ >> КОШИЦЕ 10-15/09/2018 ЩОДЕННО 16:42
КИЇВ
08:44
УЖГОРОД
16:02
13
КИЇВ >> СОЛОТВИНО З 25/04/2018 ЩОДЕННО, КРІМ 10-19/09/2018 16:42
КИЇВ
08:44
УЖГОРОД
16:02
13 КИЇВ >> СОЛОТВИНО 16-19/09/2018 ЩОДЕННО
16:42

КИЇВ
08:44
УЖГОРОД
16:02
13 КИЇВ >> СОЛОТВИНО 10-15/09/2018 ЩОДЕННО 16:42
КИЇВ
08:44
УЖГОРОД
16:02
239
КИЇВ >> УЖГОРОД 7/09/2018 19:44
КИЇВ
10:56
УЖГОРОД
15:12
81 КИЇВ >> УЖГОРОД З 25/03/2018 ЩОДЕННО, КРІМ 10-19/09/2018 21:02
КИЇВ
13:03
УЖГОРОД
16:01
81 КИЇВ >> УЖГОРОД 10-15/09/2018 ЩОДЕННО 21:02
КИЇВ
13:03
УЖГОРОД
16:01
29 КИЇВ >> УЖГОРОД З 20/08/2018 ЩОДЕННО 21:08
КИЇВ
09:20
УЖГОРОД
12:12
17 ХАРКІВ >> УЖГОРОД З 25/03/2018 ПО НЕПАРНИХ (КРІМ 11-19/09/2018), ПРИ ДВОХ НЕПАРНИХ 29,31,1,3 22:04
КИЇВ
10:30
УЖГОРОД
12:26
17 ХАРКІВ >> УЖГОРОД 11-19/09/2018 ПО НЕПАРНИХ 22:04
КИЇВ
10:30
УЖГОРОД
12:26
46 ЛИСИЧАНСЬК >> УЖГОРОД 29/09-27/10/2018 ЩОДЕННО 22:51
КИЇВ
14:25
УЖГОРОД
15:34
46 ЛИСИЧАНСЬК >> УЖГОРОД З 28/10/2018 ЩОДЕННО 22:51
КИЇВ
14:25
УЖГОРОД
15:34
46 ЛИСИЧАНСЬК >> УЖГОРОД 11/08-28/09/2018 ЩОДЕННО, КРІМ 26,27,28/08/2018 22:51
КИЇВ
14:25
УЖГОРОД
15:34
46 ЛИСИЧАНСЬК >> УЖГОРОД 26,27/08/2018 22:51
КИЇВ
14:25
УЖГОРОД
15:34

anytrain.com.ua

Расписание поездов Киев – Ужгород

Тип Номер и маршрут

Время Местное время

Отправление Прибытие
Время
в пути
Ближ.дни
следования
График
013К Киев → Солотвино

Пассажирский

16:42

Киев-Пасс.

08:44

Ужгород

16 ч 2 м 5, 6, 7 нояб
013Д Киев → Кошице

Пассажирский

16:42

Киев-Пасс.

08:44

Ужгород

16 ч 2 м 5, 6, 7 нояб
013Д Киев → Чоп

Пассажирский

16:42

Киев-Пасс.

08:44

Ужгород

16 ч 2 м 5, 6, 7 нояб
239К Киев → Ужгород

Пассажирский

19:46

Киев-Пасс.

10:56

Ужгород

15 ч 10 м
081К Киев → Ужгород

Пассажирский

21:02

Киев-Пасс.

13:03

Ужгород

16 ч 1 м 5, 6, 7 нояб
029К Киев → Ужгород

Пассажирский

21:08

Киев-Пасс.

09:20

Ужгород

12 ч 12 м 5, 6, 7 нояб
017КО Харьков → Ужгород

Пассажирский

22:11

Киев-Пасс.

10:30

Ужгород

12 ч 19 м 5, 7, 9 нояб
046Д Сватово → Ужгород

Пассажирский

22:50

Киев-Пасс.

14:25

Ужгород

15 ч 35 м
046Д Лисичанск → Ужгород

Пассажирский

22:50

Киев-Пасс.

14:25

Ужгород

15 ч 35 м 5, 6, 7 нояб

raspisanie24.com

КИЕВ >> УЖГОРОД – Расписание поездов и жд билеты

Ничего не было найдено!

>>


13 КИЕВ >> КОШИЦЕ 10/12/2017 – 7/12/2018 ЕЖЕДНЕВНО 16:42
КИЕВ
08:44
УЖГОРОД
16:02
13 КИЕВ >> КОШИЦЕ 10/12/2017 – 7/12/2018 ЕЖЕДНЕВНО 16:42
КИЕВ
08:44
УЖГОРОД
16:02
13 КИЕВ >> КОШИЦЕ 10/12/2017 – 7/12/2018 ЕЖЕДНЕВНО 16:42
КИЕВ
08:44
УЖГОРОД
16:02
13 КИЕВ >> СОЛОТВИНО КРУГЛОГОДИЧНО ЕЖЕДНЕВНО 16:42
КИЕВ
08:44
УЖГОРОД
16:02
13 КИЕВ >> СОЛОТВИНО КРУГЛОГОДИЧНО ЕЖЕДНЕВНО 16:42
КИЕВ
08:44
УЖГОРОД
16:02
13 КИЕВ >> СОЛОТВИНО КРУГЛОГОДИЧНО ЕЖЕДНЕВНО 16:42
КИЕВ
08:44
УЖГОРОД
16:02
239 КИЕВ >> УЖГОРОД ПО УКАЗАНИЮ 19:44
КИЕВ
10:56
УЖГОРОД
15:12
81 КИЕВ >> УЖГОРОД КРУГЛОГОДИЧНО ЕЖЕДНЕВНО 21:02
КИЕВ
13:03
УЖГОРОД
16:01
81 КИЕВ >> УЖГОРОД КРУГЛОГОДИЧНО ЕЖЕДНЕВНО 21:02
КИЕВ
13:03
УЖГОРОД
16:01
29 КИЕВ >> УЖГОРОД КРУГЛОГОДИЧНО ПО ЧЕТНЫМ, ПРИ ДВУХ НЕЧЕТНЫХ 30,2,4 21:08
КИЕВ
09:20
УЖГОРОД
12:12
17 ХАРЬКОВ >> УЖГОРОД КРУГЛОГОДИЧНО ПО НЕЧЕТНЫМ, ПРИ ДВУХ НЕЧЕТНЫХ 29,31,1,3 22:04
КИЕВ
10:30
УЖГОРОД
12:26
17 ХАРЬКОВ >> УЖГОРОД КРУГЛОГОДИЧНО ПО НЕЧЕТНЫМ, ПРИ ДВУХ НЕЧЕТНЫХ 29,31,1,3 22:04
КИЕВ
10:30
УЖГОРОД
12:26
46 ЛИСИЧАНСК >> УЖГОРОД КРУГЛОГОДИЧНО ЕЖЕДНЕВНО 22:51
КИЕВ
14:25
УЖГОРОД
15:34
46 ЛИСИЧАНСК >> УЖГОРОД КРУГЛОГОДИЧНО ЕЖЕДНЕВНО 22:51
КИЕВ
14:25
УЖГОРОД
15:34
46 ЛИСИЧАНСК >> УЖГОРОД КРУГЛОГОДИЧНО ЕЖЕДНЕВНО 22:51
КИЕВ
14:25
УЖГОРОД
15:34
46 ЛИСИЧАНСК >> УЖГОРОД КРУГЛОГОДИЧНО ЕЖЕДНЕВНО 22:51
КИЕВ
14:25
УЖГОРОД
15:34

anytrain.com.ua

УЖГОРОД >> КИЕВ – Расписание поездов и жд билеты

Искать билеты

Расписание отображено без учета даты отправления – укажите дату отправления


Поезд Маршрут Отпр Приб В пути

Ничего не было найдено!

>>


17 УЖГОРОД >> ХАРЬКОВ КРУГЛОГОДИЧНО ПО ЧЕТНЫМ, ПРИ ДВУХ НЕЧЕТНЫХ 30,1,2,4 13:20
УЖГОРОД
01:32
КИЕВ
12:12
81 УЖГОРОД >> КИЕВ КРУГЛОГОДИЧНО ЕЖЕДНЕВНО 16:00
УЖГОРОД
07:31
КИЕВ
15:31
235 УЖГОРОД >> КИЕВ 28/05/2018 при призначенні до 28/09/2018 18:00
УЖГОРОД
08:37
КИЕВ
14:37
45 УЖГОРОД >> ЛИСИЧАНСК КРУГЛОГОДИЧНО ЕЖЕДНЕВНО остановка по ст. Радулин до 1/08-27/10/2018 20:50
УЖГОРОД
11:46
КИЕВ
14:56
45 УЖГОРОД >> ЛИСИЧАНСК КРУГЛОГОДИЧНО ЕЖЕДНЕВНО остановка по ст. Радулин до 1/08-27/10/2018 20:50
УЖГОРОД
11:46
КИЕВ
14:56
45 УЖГОРОД >> ЛИСИЧАНСК КРУГЛОГОДИЧНО ЕЖЕДНЕВНО 20:50
УЖГОРОД
11:46
КИЕВ
14:56
13 СОЛОТВИНО >> КИЕВ КРУГЛОГОДИЧНО ЕЖЕДНЕВНО 21:39
УЖГОРОД
14:08
КИЕВ
16:29
8813 КОШИЦЕ >> КИЕВ 11/12/2017 – 8/12/2018 ЕЖЕДНЕВНО 21:39
УЖГОРОД
14:08
КИЕВ
16:29
29 УЖГОРОД >> КИЕВ КРУГЛОГОДИЧНО ПО НЕЧЕТНЫМ, ПРИ ДВУХ НЕЧЕТНЫХ 31,3,5 22:01
УЖГОРОД
10:16
КИЕВ
12:15

anytrain.com.ua

Расписание поездов Ужгород – Киев

Тип Номер и маршрут

Время Местное время

Отправление Прибытие
Время
в пути
Ближ.дни
следования
График
017ЛШ Ужгород → Харьков

Пассажирский

13:20

Ужгород

01:32

Киев-Пасс.

12 ч 12 м 6, 8, 10 нояб
081Л Ужгород → Киев

Пассажирский

16:00

Ужгород

07:31

Киев-Пасс.

15 ч 31 м 5, 6, 7 нояб
235Ш Ужгород → Киев

Пассажирский

18:00

Ужгород

08:37

Киев-Пасс.

14 ч 37 м
045Л Ужгород → Лисичанск

Пассажирский

20:50

Ужгород

11:46

Киев-Пасс.

14 ч 56 м 5, 6, 7 нояб
045Л Ужгород → Сватово

Пассажирский

20:50

Ужгород

11:46

Киев-Пасс.

14 ч 56 м
013Л Солотвино → Киев

Пассажирский

21:39

Ужгород

14:10

Киев-Пасс.

16 ч 31 м 5, 6, 7 нояб
029Л Ужгород → Киев

Пассажирский

22:01

Ужгород

10:17

Киев-Пасс.

12 ч 16 м 5, 6, 7 нояб
601Ш Чоп → Киев

Пассажирский

23:51

Ужгород

18:36

Киев-Пасс.

18 ч 45 м 5, 6, 7 нояб

raspisanie24.com

розклад поїздів на 2018/2019 рік

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Інформація про розклад поїздів Ужгород – Київ:

Розклад поїздів Ужгород Київ на поточний момент містить 8 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 14 г 58 хв, а кількість зупинок по даному маршруті – 7. Потяги, що курсують за напрямком Ужгород Київ найчастіше зупиняються на станціях Мукачево, Воловець, Батьово, Славське, Свалява, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 13.20, 16.00, 18.00 зі станції Ужгород, в кінцевий же пункт Київ-Пас. прибувають вони відповідно о 01.32, 07.31, 08.37 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Ужгород Київ говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Ужгород – Київ складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Ужгород – Київ можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Поїзди далекого прямування

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Ужгород -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах – місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ужгород — Київ

poizdato.net

Оставить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *